ART / Lithographs / Litograph in colors 13864556
nr 1386 4556
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Stefan W Igelström (b. 1953), Sweden. Signed, numbered 1/25, dated -1988, a woman, sheet: 38x43, rum: 46x51,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 1/25, daterad -1988, Kvinna. Bladets mått: 38x43, yttermått inklusive ram: 46x51 cm
Stefan W Igelström, Swedish, born 1953.
SEK 700
Monday Mars 22 2021
at 18:34:12
100 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik